Ankara şehir içi nakliyat firması olarak kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Günümüzde en çok tercih edilen faaliyetler arasında yer alan taşımacılık hizmeti güvenilir ve sağlıklı bir şekilde yapılabiliyor malzemelerin taşınması eşyaların tedarik edilmesi taşınma işlemlerinin hepsi bir nakliye firması tarafından gerçekleştirilebilir. Nakliye setleri kendi aralarında farklı çeşitleri ayrılabiliyor. Üretim lojistiği sektöründe bulunan şirketlerin bilgi akışlarını yapması planlama yapmasını yönetim ve kontrolü sağlaması nakliyatta kullanacağı bütün eşyaları tedarik etmesi gibi çeşitli işlerle uğraşıyor biliyor.

Bunun yanı sıra dağıtım lojistiği üretimi tamamlanmış olan ürünlerin tüketiciye gönderme, paketleme gibi görevleri üstlendiği biliniyor. Tedarik lojistiği ise temel görevi olan üreticiden tedarik ederek ürün akışının işlenmesini sağlar. Yani işletme için alınan malzemenin depolanmasını taşınıp teslim edilmesini sağlayan sektördür. Geri dönüşüm lojistiği de bulunur.  Temel olarak nakliye firmalarının vermiş olduğu birkaç hizmet bulunuyor.

Eşyaların Paketlenmesi ve Yerleştirilmesi 

Ayrancı nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet veriyoruz. Evden eve nakliye firmaları eşyaların paketlenmesini ve yerleştirilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra teferruatlı taşıma şekilleri varsa hepsini asansörlü taşımacılık hizmeti ile birlikte yapıyor. Eşya ve kat durumuna göre fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir. Bu durumu göz önüne alarak sizlerde bir nakliye firması ile anlaşabilirsiniz. Nakliye firması olarak sizler için en uygun fiyatları belirler en kaliteli şekilde hizmet vermeye çalışırız.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Ve Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Şehir içi nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli ve uygun bir şekilde hizmet veriyoruz. Şehir içi ya da şehirlerarası nakliyatlar da yapılabiliyor. Şehirlerarası nakliyat diye bilinen evden eve nakliyat yaparak bir şehirden başka bir şehre ya da ofis veya büro taşıyarak bir şehirden başka bir şehre eşyalarını taşınmasıdır. Bu şehirlerarası hizmet verirken en az 3 gün boyunca yolculuk yapıyorlar. Şehir içi nakliyatlar son derece güvenilirdir. Kusursuz bir şekilde bu hizmetler verilir. Eşyalarınız şehir içinde taşınırken daha uygun fiyatlara taşınır.

Eşyaların Taşınması Ve Depolanması

Ankara Şehir içi nakliyat hizmeti verirken sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çaba sarf ediyoruz. Eşyalar fazla olduğu zaman depolama işi de yapılabiliyor.  Yeteri düzeyde olan eşyalarınızı yanınıza alıp geri kalan eşyaları depoya yerleştirebilirsiniz. Depoya yerleştirme hizmeti firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Eşyalar nasıl kullanılır nereye yerleştirilir gibi soruları merak etmenize gerek yok. Firmamız tarafından gerekli olan bütün hizmetler verilir. Paketleme, montaj, demontaj, yerleştirme,  asansör hizmeti gibi bütün hizmetler firmamız aracılığı ile yapılır. Taşıma işini genel olarak baktığımız zaman eşyalarınızı eski evinizden ya da eski adresinizden yeni lokasyonunuza firma aracı ile taşıma işlemine deniyor. Bu işlem esnasında paketleme montaj toplama taşıma gibi işlemlerde yapılır. Evden eve nakliyat ya da firmalardan bürolardan alınan eşyaların sorunsuz bir şekilde taşımak firmalar ile yükümlüdür.

Eşyaların Taşınmasında Sözleşme Yapılması 

Ayrancı nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Eğer sözleşme yaptıysanız taşıma esnasında meydana gelen hatalardan veya hasarlardan firma sorumlu olur. Ancak herhangi bir sözleşme yapmadıysanız ya da eşyalarını da sigorta bulunmuyorsa, herhangi bir kaza durumunda eşyalarınızın zarar görmesi halinde firma herhangi bir şekilde zararı karşılamaz.  Sanal âlemden görmüş olduğunuz kimsenin hizmet almadığı bir firmadan hizmet almamaya dikkat edin. Eşyalar kapalı kasalar ile taşınır. Gereken yerler de asansörlü nakliyat hizmeti verilir. Özel korunaklı araçlar sayesinde eşyalar hasar görmez. Firmamız sizlere kaliteli bir şekilde nakliye hizmeti veriyor.