Günümüzde teknolojik imanlar sayesinde her geçen gün büyüyen evden eve nakliyat hizmetleri müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Ayrancı nakliyat firması son yıllarda en çok talep gören parça eşyaların taşınması için müşterilerine profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunar. Şehir içi ve şehir dışı nakliyat sistemleri içerisinde bu hizmette bulunur.

Bir ve daha fazla eşyanın güvenle bir adresten diğerine taşınmasına Ankara parça eşya taşıma denir. Eşyaların mümkün olan en kısa sürede güvenli bir şekilde taşınmasını esas alır. Nakliyat sektörünün önemli bir parçasıdır. Antika ve diğer eşyalar zarar görmeden özenle istenilen alanlara teslim edilir. En ekonomik nakliyat şeklidir.

Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Bir araç içerisinde farklı kişilere  ya da bir kişiye ait belirli oranda eşyanın taşınması esasına dayanır. Taşınan ürünün maddi değeri ne olursa olsun Ayrancı nakliyat gerekli özeni gösteren bir kurumdur. Her müşteri ile ayrı ayrı nakliye sözleşmesi imzalanır. Bu sayede ürünlerin en güvenilir ve garantili şekilde taşınması sağlanır.

Sektörde bulunan her firma Ankara parça eşya taşıma hizmetini vermez. Bu nedenle firma seçimi yaparken dikkatli olmalısınız. Firmanın sektördeki tanında düzeyi, daha önceden hizmet alan müşterilerinin yorumları, sözleşme imzalayıp imzalamadığı ve ulaşılabilirliğini göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede sorunsuz ve avantajlı bir hizmet alabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Avantajları

Güvenilir ve profesyonel hizmet veren firmalardan aldığınız bütün hizmetler hem maddi hem de manevi kazançlar elde etmenize yardımcı olur. Hizmetin sizlere sağlayacağı avantajları sıralarsak;

  • Eşyanın yapısına uygun nakliye araçları kullanıldığı için kırılma ve çizilme gibi hasarlar yaşanmaz.
  • Aynı gün içerisinde istenilen adrese en güvenilir yollardan teslimatı sağlanır.
  • Profesyonel eşya paketleme teknikleri kullanıldığı için depolama ve saklama durumlarında da eşyanızın uzun ömürlü olmasına yardım eder.
  • Sigortalama hizmeti sayesinde gözünüz arada kalmadan eşyalarınız taşınır.

Avantajlı hizmet almak için mutlaka köklü ve piyasada tanınan kurumları seçmelisiniz.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev ve ofise dair tüm eşyaların taşınması hizmet alanımız içindedir. Taşınacak eşyaların boyutu ve sayısı daha önceden incelenerek gerekli kişi sayısı ve malzemeler taşıma yerinde hazır bulundurulmaktadır. Paketleme, ambalajlama malzemeleri eşyaların mahiyetine göre farklılık göstermektedir. Kırılacak eşyalar, büyük boyutta eşyalar tasnif edilerek en uygun şekilde taşımacılık yapmaktayız. Taşınacak alanın büyüklüğü hizmet açısından fark yaratmamaktadır.

Firmamız her koşula hazırlıklı olmaktadır. Taşıma için riskleri ortadan kaldırmak için her eşyanın taşımasına aynı özeni göstermekteyiz. Her riske rağmen, tüm darbelere ve çarpmalara karşı tüm önlemler alınmaktadır. Müşterilerinin güveninde kalıcılığı sağlayan ve prensiplerinden ödün vermeyen firmamız referansları ile kendini göstermektedir.

Ankara parça eşya taşıma özen gerektiren bir evden eve nakliyat hizmetidir. Taşıma işlemini gerçekleştiren firma bunun bilincinde olmalıdır. Bu sayede sorunsuz ve güvenle tüm eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz. Sözleşme imzalamayı reddeden ve sigorta yapmayan kurumlara kesinlikle itibar etmemelisiniz. Fiyat araştırması yapmadan kurum seçimi yapmalısınız. Firmaların fiyat performans karşılaştırmalarını mutlaka yapmalısınız. Bu sayede doğru firma seçimi yapabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Hizmet fiyatlarını her kurum kendisi belirler. Piyasa değeri denilen bir tabir vardır. Firmalar genellikle bu tutarın altına çok inmezler. Ancak yeni kurulan ve kar amacı güden firmalar müşteri potansiyelini artırmak için kaliteli hizmet vermeden ucuz maliyetlere işlem yapar. Böyle durumlarda maddi ve manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Ankara nakliyat şirketi

Taşıma işlemini yapan aracın teknik özellikleri, taşınacak iki adres arasındaki mesafe, gerekli olan personel sayısı, taşıma yöntemi, sigorta maliyetleri ve yakıt tutarı dikkate alınır. Bu kriterler doğrultusunda taşıma maliyetleri hesaplanır. Daha önceki müşterilerin yorumları incelenmeli ve ödenen paranın karşılığının alınıp alınmadığı kontrol edilmelidir. Aksi halde hem eşya kayıpları hem de maddi kayıplar yaşanılması kaçınılmazdır.